Hall Of Fame

Clubkampioenen van de laatste jaren

Enkel Dames Tot C+30

 

Winnaar

Finalist

2012

Eline Coeckelbergs

Julie Renders

2013

Katrien Ruysschaert

Katrin Meersmans

2014    
2015    
2016    

Enkel Dames Tot C+30/5

 

Winnaar

Finalist

2012

Tine Lauwers

Lien Keusters

2013

Julie Vercauteren

Anneliese Dony

2014    
2015    
2016    

Enkel Dames Open

 

Winnaar

Finalist

2001

Annemie Van Lieshout

Claire Nobels

2002

Marleen Melis

Isabelle Hendrickx

2003

Kathleen Ooms

Donatienne de Borman

2004

Anne Boudewijns

Anne-Lies Swannet

2005

Ann Claessen

Isabelle Hendrickx

2006

Charlotte Maes

Gonda Claessen

2007

Charlotte Maes

Maria Hermans

2008

Charlotte Maes

Ilse Hendrickx

2009

Margo Appels

Gonda Claessen

2010

Margo Appels

Gonda Claessen

2011

Isabelle Hendrickx

Julie Renders

2012    
2013    
2014    
2015    
2016    

Enkel Heren tot C+30/5

 

Winnaar

Finalist

2011

Michel Dom

Tom De Busser

2012

Gert Van De Vliet

Jan Meeus

2013

Jan Meeus

Pieter Verstraeten

2014    
2015    
2016    

Enkel Heren tot C+30/2

 

Winnaar

Finalist

2001

Dominique Vosters

Wim Slegers

2002

Kristof Schelfhout

Stef Van Dun

2003

Bart Van Oerle

Wim Slegers

2004

Koen Hendrix

Danny Cominotto

2005

Danny Cominotto

Koen Hendrix

2006

Marijn Appels

Jan Van Baelen

2007

Jeroen Lauwers

Jeroen Teuwen

2008

Koen Hendrix

Danny Cominotto

2009

Jan Van Baelen

Koen Hendrix

2010

Jeroen Embrechts

Thomas Vervoort

2011    
2012    
2013    
2014    
2015    
2016    

Enkel Heren tot C+30

 

Winnaar

Finalist

2011

Philip Dierckx

Jan Van Baelen

2012

Ben Van Gils

Philip Dierckx

2013

Nicolas Jacobs

Eddie Vyt

2014    
2015    
2016    

Enkel Heren Open

 

Winnaar

Finalist

2001

Kris Leysen

Toon Van Aken

2002

Kristoff Obbels

Guy Van Dommelen

2003

Kristoff Obbels

Frederik Mertens

2004

Erik Van Roey

Filip Van Loon

2005

Filip Van Loon

Filip Debie

2006

Filip Van Loon

Kris Leysen

2007

Filip Van Loon

Davy Leysen

2008

Filip Van Loon

Erik Van Roey

2009

Jeroen Teuwen

Marijn appels

2010

Jeroen Lauwers

Sam Verhaegen

2011

Marijn appels

Jeroen Lauwers

2012

Sam Verhaegen

Davy Leysen

2013

Jeroen Lauwers

Marijn Appels

2014    
2015    
2016    

Dubbel Dames tot 10 punten

 

Winnaar

Finalist

2011

Ellen Janssen en Leen Opdebeeck

Julie Renders en Rosette Simon

2012

Tine Lauwers en Conny Thijs

Fleur Geurts en Jade Sylverans

2013

Aurelie De Busser en Laura Vercauteren

Fleur Geurts en Jade Sylverans

2014    
2015 Loes Renders en Monique Fischer Elly Nijs en Chris Verbruggen
2016    

Dubbel Dames open

 

Winnaar

Finalist

2001

Rita Wils en Marleen Melis

Els Verbist en Denise Embrechts

2002

Rita Wils en Marleen Melis

Magda Van Beek en Annemie Noyen

2003

Rita Wils en Marleen Melis

Kristel Hendrickx en Ilse Hendrickx

2004

---

---

2005

Ilse Hendrickx en Peggy Van Herzeele

Ann Claessen en Karin Snels

2006

Elien Teuwen en Charlotte Maes

Ann Claessen en Karin Snels

2007

Kathleen Ooms en Ilse Hendrickx

Charlotte Maes en Elien Teuwen

2008

Kathleen Ooms en Ilse Hendrickx

Charlotte Maes en Elien Teuwen

2009

Karin Snels en Annemie Van Lieshout

Gonda Claessen en May Hermans

2010

Karin Snels en Annemie Van Lieshout

Charlotte Maes en Evelien Renders

2011

Martine Baeyens en May Hermans

Gonda Claessen en Tilly Nuyts

2012

Gonda Claessen en Tilly Nuyts

Martine Baeyens en May Hermans

2013

Anneliese Dony en Anouk Verschueren

Karin Snels en Annemie Van Lieshout

2014    
2015    
2016    

Dubbel Gemengd 10 ptn ( vroeger 15 punten )

 

Winnaar

Finalist

2005

Margo Appels en Rudi Appels

Liesbeth Meulders en Jef Peinen

2006

Margo Appels en Rudi Appels

Jan Maes en Annelies Dony

2007

Margo Appels en Rudi Appels

Elien Teuwen en Jeroen Lauwers

2008

May Hermans en Koen Hendrix

Karin Snels en Yves Jacquelot

2009

Martine Baeyens en Danny Cominotto

Stien Severeyns en Thomas Vervoort

2010

Anne Detavernier en Danny Cominotto

Evelien Renders en Jeroen Embrechts

2011

Sofie Aerts en Rob Caers

Loes Renders en Tom De Busser

2012

Eline Coeckelbergs en Jef Pelkmans

Lien Keusters en Gunter Keusters

2013

Aurelie De Busser en Tom De Busser

Nicole Jacobs en Yves Jacquelot

2014    
2015    
2016    

 

Dubbel Gemengd 30 ptn ( vroeger 15 punten )

 

Winnaar

Finalist

2005

Margo Appels en Rudi Appels

Liesbeth Meulders en Jef Peinen

2006

Margo Appels en Rudi Appels

Jan Maes en Annelies Dony

2007

Margo Appels en Rudi Appels

Elien Teuwen en Jeroen Lauwers

2008

May Hermans en Koen Hendrix

Karin Snels en Yves Jacquelot

2009

Martine Baeyens en Danny Cominotto

Stien Severeyns en Thomas Vervoort

2010

Anne Detavernier en Danny Cominotto

Evelien Renders en Jeroen Embrechts

2011

Gonda Claessen en Yves Jacquelot

Margo Appels en Rudi Appels

2012

Nicole Jacobs en Marc Goris

Betty Leysen en Michel Dom

2013

Nicole Jacobs en Marc Goris

Margo Appels en Rudi Appels

2014    
2015    
2016    

Dubbel Gemengd Open

 

Winnaar

Finalist

2001

Annemie Noyen en Davy Leysen

Annemie Van Lieshout en Wesley Peinen

2002

Kathleen Ooms en Kristof Schelfhout

Lydie Verwimp en Juan De Houwer

2003

Annemie Van Lieshout en Davy Leysen

Ilse Hendrickx en Patrick Dekort

2004

Ilse Hendrickx en Patrick Dekort

Annemie Van Lieshout en Davy Leysen

2005

---

---

2006

Annemie Van Lieshout en Davy Leysen

Karin Snels en Filip Van Loon

2007

Ilse Hendrickx en Patrick Dekort

Kathleen Ooms en Kristof Schelfhout

2008

Annemie Van Lieshout en Davy Leysen

Nicky en Jos Maes

2009

Margo Appels en Filip Van Loon

Annemie Van Lieshout en Davy Leysen

2010

Annemie Van Lieshout en Davy Leysen

Anne Detavernier en Filip Van Loon

2011

Charlotte Maes en Jeroen Lauwers

Margo Appels en Marijn Appels

2012

Charlotte Maes en Filip Van Loon

Annemie Van Lieshout en Davy Leysen

2013

Margo Appels en Marijn Appels

Lien Keusters en Jeroen Lauwers

2014    
2015    
2016    

Dubbel Heren 10 ptn

 

Winnaar

Finalist

2011

Paul Verstappen en Rob Caers

Leo Avonds en Julien Maes

2012

Koen De Busser en Tom De Busser

Jeroen Dierckx en Thomas Dierckx

2013

Jan Meeus en Bjorn Meeusen

Jan Pelkmans met Jef Pelkmans

2014    
2015    
2016    

Dubbel Heren 30 ptn ( vroeger 15 punten )

 

Winnaar

Finalist

2006

Jeroen Teuwen en Jeroen Lauwers

Marc Goris en Philip Dierckx

2007

Rudi Appels en Gunter Keusters

Marc Van Puijenbroek en Leo Janssen

2008

Koen Hendrix en Pieter Cominotto

Kris Devet en Johnny Van Laer

2009

Danny Cominotto en Koen De Busser

Jan Van Baelen en Karel Teuwen

2010

Rudi Appels en Gunter Keusters

Jan Allaerts en Paul Dresselaerts

2011

Karel Teuwen en Jeroen Teuwen

Koen De Busser en Paul Dresselaerts

2012

Thomas Coeckelbergs en Jan Pelkmans

Jan Luwers en Thomas Vervoort

2013

Geert Sannen en Thomas Sannen

Marc Goris en Frans Pelckmans

2014    
2015    
2016    

Dubbel Heren 20 ptn

 

Winnaar

Finalist

2001

Jack Paulussen en Rene Vosters

Jan Allaerts en Nick Allaerts

2002

Jef Van Aken en Eric Van Houten

Danny Cominotto en Juan De Houwer

2003

Danny Cominotto en Juan De Houwer

Stijn Van Den Broucke en Thomas Van Den Broucke

2004

Kristof Schelfhout en Jef Peinen

Ben Van Gils en Gert Verdonck

2005

Marc Goris en Philip Dierckx

Marc Creve en Jos Sterckx

Dubbel Heren 60 ptn ( vroeger 30 punten )

 

Winnaar

Finalist

2006

Marc Goris en Davy Leysen

Leo Janssen en Dirk Darmont

Dubbel Heren Open

 

Winnaar

Finalist

2001

Bob Avonds en Toon Van Aken

Guy Broeckx en Marc Van Dun

2002

Bob Avonds en Toon Van Aken

Kristoff Obbels en John Avonds

2003

Nick Allaerts en Wouter Gorris

Nick Hertogs en Wesley Peinen

2004

Kristof Schelfhout en Patrick Dekort

Filip Van Loon en Wouter Gorris

2007

Kristof Schelfhout en Patrick Dekort

Michael Van Mechelen en Erik Van Roey

2009

Filip Van Loon en Jeroen Teuwen

Erik Van Roey en Dirk Darmont

2010

Marc Goris en Davy Leysen

Danny Cominotto en Koen De Busser

2011

Marijn Appels en Jeroen Lauwers

Danny Cominotto en Koen De Busser

2012

Sam Verhaegen en Guy Broeckx

Davy Leysen en Marc Goris

2013

Dirk Darmont en Geert Sannen

Jeroen Lauwers en Thomas Vervoort

2014    
2015    
2016    

 

Meisjes 10

 

Winnaar

Finalist

2002

Margo Appels

Charlotte Maes

2009

Evelyn Sannen

Aurelie De Busser

2013

MAxine Verstappen

Alicia Dobronte

Meisjes 12

 

Winnaar

Finalist

2003

Charlotte Maes

Margo Appels

2004

Elien Teuwen

Charlotte Maes

2005

Margo Appels

Annette Lenaerts

2010

Ellen Gijsbregts

Julie Vercauteren

2011

Aurelie De Busser

Evelyn Sannen

Meisjes 14

 

Winnaar

Finalist

2004

Dorien Van Heupen

Charlotte Van Gils

2005

Charlotte Maes

Elien Teuwen

2006

Charlotte Maes

Elien Teuwen

2008

Eva Maes

Laure Maes

2009

Eva Maes

Laure Maes

2010

Julie Renders

Margaux Dierckx

2011

Julie Renders

Ellen Gijsbrechts

2012

Ellen Gijsbregts

Julie Vercauteren

2013

Aurelie De Busser

Evelyn Sannen

Meisjes 16

 

Winnaar

Finalist

2012

Julie Renders

Margaux Dierckx

Jongens 9

 

Winnaar

Finalist

2012

Stijn Sannen

Nick Laurent

2013

Rune Geysen

Joppe Jacobs

Jongens 10

 

Winnaar

Finalist

2005

Dennis Maes

Jeroen Dierckx

2007

Nicolas Jacobs

Axel Maes

2008

Axel Maes

Thomas Sannen

2012

Robin Van Gorp

Stef Gijsbregts

2013

Stijn Sannen

Robin Van Gorp

Jongens 12

 

Winnaar

Finalist

2001

Marijn Appels

Jeroen Teuwen

2002

Jeroen Teuwen

Marijn Appels

2003

Vincent Allaerts

Ignace Van Gils

2004

Thomas Vervoort

Vincent Allaerts

2005

Wannes Vandendriessche

Glen Goris

2006

Wannes Vandendriessche

Vincent Keustermans

2007

Dennis Maes

Jeroen Dierckx

2008

Nicolas Jacobs

Jeroen Dierckx

2009

Nicolas Jacobs

Axel Maes

2010

Axel Maes

Thomas Sannen

2013

Sander Broeckx

Stef Gijsbregts

Jongens 14

 

Winnaar

Finalist

2001

Rik Van Aken

Tom De Houwer

2002

Tom De Houwer

Rik Van Aken

2003

Philippe Delaruelle

Marijn Appels

2004

Marijn Appels

Laurens Kabir

2005

Thomas Vervoort

Ignace Van Gils

2006

Thomas Vervoort

Ignace Van Gils

2007

Vincent Keustermans

Vincent Kabir

2008

Jeroen Dekort

Sebastiaan Jacobs

2009

Sebastiaan Jacobs

Jeroen Dierckx

2010

Nicolas Jacobs

Marijn Van Herzeele

2011

Nicolas Jacobs

Marijn Van Herzeele

2012

Thomas Sannen

Daan Bullens

Jongens 16

 

Winnaar

Finalist

2012

Nicolas Jacobs

Marijn Van Herzeele

2013

Nicolas Jacobs

Thomas Sannen

Dubbel Jeugd Open

 

Winnaar

Finalist

2007

Dennis Maes en Jeroen Lauwers

Mathijs Vervoort en Thomas Vervoort

2008

Marijn Appels en Nicolas Jacobs

Jeroen Dekort en Jeroen Dierckx

 

 

In samenwerking met

Met dank aan onze sponsors

(klik op de logo's voor meer informatie )