De TTV Teams voor 2014 zijn gevormd en spelen volgens onderstaande kalender. Kom zeker eens een kijkje nemen om hen aan te moedigen!

Wil je in 2015 graag deelnemen aan één van onderstaande competities, contacteer dan onze verantwoordelijke voor interclub (Davy Leysen) of voor de KVT (Bert Hendrickx - Ann Detavernier).

 

INTERCLUB 2014

De Poule-fase van de interclub competitie 2014 zit er op. Je kan de verrichtingen van de TTV Teams die nog in de running zijn, volgen via de facebookgroep van de Turnhoutse Tennis Vereniging.

 

KVT 2014

Onderstaande kalender is mogelijks onderhevig aan wijzigingen, omdat de teams bij KVT de vrijheid hebben om onderling af te spreken en ontmoetingen te verplaatsen. Neem dus zeker ook eens een kijkje op de website van KVT op http://www.kempischetennisclubs.be.

In 2014 nemen voor TTV 8 Teams deel aan de KVT Competitie. Dit zijn onze 8 teams:

TTV D20A    
Dames 20: Poule B

TTV D30A 
Dames 30: Poule A

TTV D30B    
Dames 30: Poule E

TTV D30C    
Dames 30: Poule F

Ellen Janssen
Leen Opdebeek
Monique Fisher
Krisje Pelkmans
Rosette Simon
Sylvie Van Bouwel
Sofie Van Bouwel
Tinny Driesen
Leen Verstappen
Loes Renders

Ingrid Dierckx
Conny Thys
Tinne Lauwers
Ingrid Somers
Katrien Ruysschaerts

Nicole Jacobs
Martine Baeyens
Ann Claessen
May Hermans
Karin Snels

Gonda Claessen
Anneliese Dony
Tilly Nuyts
Anouk Verschueren
Anne Detavernier

TTV H20A    
Heren 20: Poule B

TTV H20B    
Heren 20: Poule A

TTV H30A    
Heren 30: Poule F

TTV H30B    
Heren 30: Poule G

Rob Caers
Kris Lenaerts
Kurt Vervoort
Jo Van Laer
Steven Goris
Michel Mahieu
Chris Geysen

Bert Hendrickx
Gert Van de Vliet
Juul Maes
Hans Bullens
Leo Avonds
Bart Vercauteren

Jan Willems
Geert Mertens
Geert Lauwers
Steven Pelckmans

Franky Maes
Dirk Van Herzeele
Bob Laurent
Jef Leysen
Floor Keukens
Jan Pelckmans
Luc Vandendriessche
Frans Pelckmans

 

za 31 mei

13.00

TTV D30C

De Lusthoven D30E

14.00

TTV D30B

De Bempdekens D30E

zo 1 juni

13.00

TTV D30A

ISC D30B

14.00

TTV H30B

De Langenberg H30A

zo 1 juni

13.00

De Lusthoven H20B

TTV H20A

14.00

Spinnis H30A

TTV H30A

za 7 juni

13.00

Vosselaarse D30B

TTV D30C

14.00

Olen D30A

TTV D30B

zo 8 juni

12.30

TTV D20A

Dageraad D20A

14.00

TTV H20A

De Bempdekens H20A

zo 8 juni

13.00

De Lusthoven D30A

TTV D30A

14.00

Olen H30B

TTV H30A

14.00

Spinnis H30C

TTV H30B

za 14 juni

14.00

Spinnis H20B

TTV H20A

zo 15 juni

13.00

TTV D30A

Olen D30B

14.00

TTV H30A

Windekind H30C

zo 15 juni

13.00

Kastelse D20A

TTV D20A

14.00

Kastelse H30B

TTV H30B

za 21 juni

13.00

TTV D30C

ISC D30D

14.00

TTV D30B

De Ridder D30A

zo 22 juni

14.00

Spinnis H20A

TTV H20B

za 28 juni

14.00

RWP D30A

TTV D30B

zo 29 juni

13.30

Hoogstraatse H20A

TTV H20B

za 5 juli

14.00

De Bempdekens D30B

TTV D30C

zo 6 juli

14.00

Den Bremt D20A

TTV D20A

zo 13 juli

12.30

TTV D20A

RWP D20A

14.00

TTV H30A

Dageraad H30A

zo 13 juli

13.00

Windekind D30A

TTV D30A

zo 20 Juli

14.00

TTV H20B

De Lusthoven H20A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

In samenwerking met

Met dank aan onze sponsors

(klik op de logo's voor meer informatie )